رمز خود را فراموش کرده اید ؟

ساخت حساب کاربری

آغاز پیش ثبت‌نام ماه سوم دوره‌ی جامع آموزش قانون جذب

پیش ثبت نام دوره جامع آموزش قانون جذب

ذره ذره کاندین ارض و سماست

جنس خود را هر یکی چون کهرباست

 

هدف ما در گروه آموزشی تحقیقاتی رویش درون پرورش استعدادهای درونی و الهی انسان‌هاست و چون به این هدف ایمان راسخ داریم هرچند با افت و خیز ولی همواره به این آموزش‌های قدرتمند ادامه خواهیم داد.

ما برای تولید هر جلسه از این آموزش‌ها وقت بسیاری می‌گذاریم تا شما دوست خوب‌مان بتوانید آگاهانه هر آنچه می‌خواهید را جذب کنید و از اینکه کنترل کاملی بر زندگی خود دارید لذت ببرید.

 

به همین دلیل با وجود تغییرات بسیار زیادی که در مبنای مالی و پولی کشور عزیزمان به وجود آمده است، اما برای دسترسی ساده‌تر شما دوست خوبمان ما برای پیش ثبت‌نام ماه سوم از دوره‌ی بی‌نظیر و ‌جامع آموزش قانون جذب تخفیفی ۵۰ درصدی در نظر گرفته‌ایم.

با استفاده از این طرح شما می‌توانید با پرداخت تنها ۴۸۵۰۰ تومان برای محتوای ماه سوم پیش ثبت‌نام انجام دهید. البته در این طرح برای ماه اول و دوم این دوره‌ی آموزشی قدرتمند هم ۳۰ درصد تخفیف در نظر گرفته شده است و شما می‌توانید با تنها ۶۷۹۰۰ برای هر کدام از محتوای آموزشی این دو ماه نیز استفاده کنید.

تخفیف ماه‌های اول و دوم، فقط تا پایان روز یکشنبه ۱۸ شهریور ماه اعتبار دارند، اما پیش ثبت‌نام ماه سوم تا زمان شروع آموزش‌های این ماه ادامه خواهد داشت.

این تخفیف‌ها به صورت خودکار بر روی قیمت‌ها اعمال شده و نیازی به وارد کردن کد تخفیف ندارد.

 

دوره‌ی جامع در چه مرحله‌ای است؟

001-1

دوره‌ی جامع آموزش قانون جذب به صورت شش ماهه برنامه‌ریزی شده که تاکنون محتوای ماه اول آن – شامل ۲۴۰ دقیقه آموزش صوتی، تصویری به همراه نمودارهای مربوط به هر جلسه – به صورت کامل در دسترس شما دوست خوبم می‌باشد. و محتوای سه جلسه از ماده دوم نیز کامل شده و در دسترس دوستان عزیز قرار دارد.

حتما بخوانید:  هدیه عیدانه‌ی نوروز رویش درون

 

امیدواریم که از این فرصت تابستانی بسیار خوب نهایت استفاده را برای درک عمیق‌تری از جهان هستی و اتفاقات زندگی، ببرید.

    روزساعتدقیقهثانیه0
  • 0
  • 0
  • 0

شما اینجا هستید : ورود انجام شد. دیدگاه من را ثبت کن

بالا